راهنمای انتخاب پنل اس ام اس قم اس ام اس

5/5

راهنمای انتخاب پنل اس ام اس قم اس ام اس

پنل های پیامک قم اس ام اس بر حسب نیازهای کسب و کارهای مختلف تنظیم شده‌ است از جمله این موارد ارسال پیامک تبلیغاتی ، قرعه کشی و تبلیغات و … تا کاربران بتوانند بر حسب بودجه و نیاز خود، یک پنل پیام کوتاه مناسب انتخاب کنند و بابت امکاناتی که برایشان کاربرد ندارد، هزینه اضافه نکنند. هنگام خرید یک پنل اس ام اس باید به نیازهای خود فکر کنید. این نیازها شامل دو بخش می‌شود:

در پنل پیامک خود به چه امکانات و قابلیت‌هایی نیاز دارید؟

پیش از خرید یک پنل پیام کوتاه، لازم است مشخص کنید که قصد دارید از پیامک تبلیغاتی و خدماتی به چه طریقی استفاده نمایید. بدین ترتیب می‌توانید اقدام به خرید پنل پیامک مناسب با کار خود و امکانات مورد نیازتان کنید.

می‌خواهید در چه حجمی اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی ارسال کنید؟

مساله دوم، تعداد ارسال‌های شماست. اگر تعداد ارسال شما بالاست یا قصد دارید به طور مداوم به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بپردازید، پیشنهاد ما یک پنل پیامک بزرگتر است که تعرفه ارسال کمتری دارد.

در صورتی که می‌خواهید جدول مقایسه کامل پنل‌های پیام کوتاه ما را ببینید و یک انتخاب آگاهانه بکنید، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه امکانات و تعرفه‌ها مراجعه نمایید. همچنین، اگر هنوز در مورد انتخاب خود شک دارید، پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با تیم پشتیبانی قم اس ام اس یا همان قم پیامک سابق تماس بگیرید و با آنها در مورد پنل پیام کوتاه مناسب خود مشورت کنید:

۰۲۵۳۲۹۰۱۹۱۷

 

 پنل پیامکی چیست ؟

پنل پیامکی یک سامانه تحت وب است که از طریق اینترنت به آن دسترسی دارید! تنها کافی است یک موبایل یا کامپیوتری که متصل به اینترنت است، در اختیارتان باشد. در کمتر از چند ثانیه پنل خود را شارژ می‌کنید و به افراد موردنظر خود پیامک ارسال می‌کنید. اما استفاده از پنل پیامک چه مزایایی دارد؟ شما بگوئید …

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ قم پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
مشاهده تعرفه‌ها ۳ روز تست رایگان
محمدرضا بهارلو

محمدرضا بهارلو

من محمدرضا بهارلو کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از سن 18 سالگی فعال در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی و مدیر تیم برنامه نویسی و طراحی وب سایت شرکت ایده فناوران رادین گستر ، قم اس ام اس هستم.
نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر دارید ؟ در هر لحظه که نیاز به اطلاعات داشتید ما در خدمت شما هستیم …
۰۲۵-۳۲۹۰۱۹۱۷ درخواست تماس از کنار صفحه

اینستــــاگــــــرام

بعضی از پست های ما

دنبالمان کنید

qomsms

WhatsApp
Telegram
Twitter
Facebook
LinkedIn