خط اختصاصی ارسال پیامک

خط اختصاصی ارسال پیامک چیست ؟ همانطور که تلفن های همراه، اپراتور های متفاوتی دارند و خریداری خطوط اپراتور های مختلف با شماره های متفاوت امکان پذیر است، برای ارسال و دریافت پیام کوتاه نیز ۵ اپراتور سرویس دهنده وجود دارند که با خرید خط اختصاصی، امکان مدیریت، ارسال و دریافت پیامک را خواهید داشت.

قم اس ام اس ، سامانه پیام کوتاه ، پنل اس ام اس

تفاوت اپراتور ها

۵ اپراتور برای ارائه خدمات پیام کوتاه وجود دارد، که هر کدام بر اساس سیاست کاری خود دارای مزایا و معایبی می باشند. در ادامه هر اپراتور را کامل مزایا و معایب آن را بررسی کردیم.

قم اس ام اس ، سامانه پیام کوتاه ، پنل اس ام اس

تفاوت ارقام

تعداد ارقام و کوتاهی خطوط تنها برای راحتی استفاده در تبلیغات و وجه ی آن کسب و کار استفاده می گردد و تفاوتی در کاربرد و کارایی آن ندارد. اما از لحاظ قیمت بسیار متفاوت است.

قم اس ام اس ، سامانه پیام کوتاه ، پنل اس ام اس

تفاوت خطوط

هر کدام از خطوط ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۰۲۱ مختص یکی از اپراتور های پیامکی است و دارای ویژگی های منحصر به فرد خود است. ما با توضیحاتی که ارائه کردیم ، در انتخاب شما کمک خواهیم کرد.

مزایا و ویژگی ها

اپراتور 1000

خطوط اختصاصی اپراتور ۱۰۰۰ یا همان پیش شماره ۱۰۰۰، از اپراتور ها و خطوط قدیمی محسوب می شود و در طی سال‌ها امتحان خود را پس داده است. سرعت ارسال این خطوط بالاست و مراکز و سازمان‌های دولتی و خصوصی زیادی از این خطوط استفاده می‌کنند. قم اس ام اس نماینده مستقیم این اپراتور می باشد .

مزایا و ویژگی ها

اپراتور 2000

خطوط اختصاصی اپراتور ۲۰۰۰ یا همان پیش‌شماره ۲۰۰۰ اپراتوری است که کامل ترین بازگشت هزینه را برای پیامک های ناموفق دارد ولی تعرفه پیامک و خطوط آن به مراتب بیشتر از اپراتور های دیگر است.

مزایا و ویژگی ها

اپراتور 3000

خطوط اختصاصی اپراتور ۳۰۰۰ یا همان خط ۳۰۰۰ نیز دقیقاً مانند اپراتور ۱۰۰۰ از اپراتور و خطوط قدیمی است که امتحان خود را طی سال‌ها پس داده است و هم اکنون، سازمان‌های دولتی و خصوصی زیادی از جمله ۹۰% برنامه های صدا و سیما از خطوط ۳۰۰۰ استفاده می‌کنند.

شماره تماس مستقیم جهت استعلام : 02532901917

مزایا و ویژگی ها

اپراتور 5000

خطوط اختصاصی اپراتور ۵۰۰۰۱ ، ۵۰۰۲ ، ۵۰۰۴ ، ۵۰۰۵ ، ۵۰۰۹ یا همان اپراتور ۵۰۰۰۱ ، ۵۰۰۲ ، ۵۰۰۴ ، ۵۰۰۵ ، ۵۰۰۹ برخلاف، اپراتور های دیگر با ۵ عدد شروع می شود و سرعت ارسال به همراه هزینه پایین پیامک باعث جذب مشترکین زیادی برای این اپراتور شده است.

شماره تماس مستقیم جهت استعلام : 02532901917

قم اس ام اســـــــ

مجری تبلیغات و بازاریابی پیامکی

ساعت کاری

۹ صبح الی 20 بعد از ظهر

درخواس مشاوره پیش از خرید

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.