درباره قم اس ام اس

شرکت ایده فناوران رادین گستر قم با شماره ثبت ۱۵۸۷۱ با برند سامانه پیامک قم اس ام اس فعالیت خود را از اواخر دهه هشتاد با هدف کمک به رشد و سودآوری کسب و کارها و تسهیل ارتباط آنها با مخاطبینشان آغاز کرد . ما گروهی از افراد متخصص در امر بازاریابی ، طراحی وب سایت ، طراحی گرافیک و … هستیم . که خدمات با کیفیتی را به کسب و کارهای گوناگون در حوزه پنل اس ام اس و پیام کوتاه به مدت ۸ سال در گذشته ارائه داده‌ایم. ما استراتژی‌ها و خدمات بازاریابی هماهنگ شده و متناسب با برند شما را در راستای چشم انداز و اهداف سازمانی تان فراهم می کنیم. این برای ما باعث مباهات و افتخار است که با شرکت معتبری چون شما، در حوزه وسیع‌تری از کمپین‌های تبلیغاتی و ارسال پیامک انبوه همکاری داشته باشیم. در نگاهی کوتاه، ما می توانیم ارزشمان برای شرکت شما را با مشاهده لیست در حال افزایش مشتریان راضی تایید کنیم.

داستان قم اس ام اس قم پیامک را دنبال کنید

۸ سال است که با افتخار هرچه تمام در خدمت شما هستیم ...

شروع قم اس ام اس

بیش از ۸ سال از اولین روزهای قم اس ام اس ( قم پیامک سابق ) می‌گذرد. ارسال پیامک قم اولین زمینه فعالیت شرکت بود . در طول این مدت در کنار هم مدام در حال پیشرفت بودیم. امکانات بسیار متنوعی به سامانه اضافه شد، پشتیبانی شیفت دوم ما فعالیت را آغاز کرد، ظاهر پنل و سایت ما با توجه به نیازهای شما بهبود بخشیدیم، آموزش‌های مختلفی تولید کردیم و …

امروز نیز از تلاش خود دست بر نمی‌داریم. ما عاشق این هستیم که به کسب و کارهای دیگر در مسیر رشد خود کمک کنیم و از هیچ کاری برای رسیدن به این هدف فروگذار نخواهیم بود. ما می‌خواهیم یک سامانه پیامکی باشیم که شما به انتخاب آن افتخار کنید.

۰
سال همراهی شما
۵۰۰۰۰
ارسال پیامک در روز
۰
مشترک فعال
۰
ایجاد شغل غیرمستقیم

نظام ارزشی سامانه پیامک قم اس ام اس

احترام
احترام
اطلاعات بیشتر
ما به همه افرادی که در کنارمان هستند احترام می گذاریم، به شما، به همکارانمان و همه انسانهایی که در اطراف ما هستند. ما به شما به عنوان مشتریمان لبخند می زنیم، حق همواره با شماست. ما به شرکایمان، مشاورین سازمانمان و از همه مهمتر به خودمان احترام می گذاریم. ماموریت ما احترام گذاشتن به همه در هر روز است.
مسئول و پاسخگو
مسئول و پاسخگو
اطلاعات بیشتر
همه ما در ارتباط با فرایندهای سازمانیمان مسئول هستیم. مسئول همه ورودیها، خروجیها و نتایج سازمانی. ما از یکدیگر و از شما به عنوان مشتری و شریکمان حمایت می کنیم. ما پاسخگو هستیم. ما مسئول همه مواردی که در متن و حاشیه کسب و کارمان اتفاق می افتد می باشیم. ما هیچگاه کسی را سرزنش نمی کنیم.
متفاوت و متمایز
متفاوت و متمایز
اطلاعات بیشتر
ما علاقه‌مند به متفاوت بودن هستیم و خرد متعارف را همواره به چالش می کشیم و همواره نوآور و خلاق می مانیم. ما علاقه‌مند به تمایز و دیده شدن به دلیل متفاوت بودن هستیم. اگر همه رقبای ما به سمت راست حرکت کنند ما به سمت چپ حرکت خواهیم کرد. ما معتقدیم تنها ماهی مرده در جهت جریان رود حرکت می کند.

وبلاگ قم اس ام اس