ارسال پیامک از روی نقشه

مزیتی که در تبلیغات محلی وجود دارد این است که با تبلیغات درست در یک محدوده می‌توانید تعداد مشتریان دائمی خود را افزایش دهید. بهتر است بدانید که خرید یک محصول یا استفاده از یک خدمات توسط مشتری اتفاق بسیاری خوشایندی است، اما نکته‌ای که شما را به یک کسب و کار موفق تبدیل می‌کند، تکرار خرید مشتریان است. مطمئن باشید هیچ چیز مانند مشتریان وفادار به کسب و کار شما کمک نمی‌کند.
5/5

همراهان عزیز قم اس ام اس سلام ، تو این مقاله میخواهیم در مورد آموزش ارسال از نقشه با شما همراه باشیم 🙂 پس مارا دنبال کنید …

تبلیغات محلی یا همان Local Advertising مهمترین بخش از بازاریابی پیامکی را تشکیل می دهد. وقتی در محله ای مغازه ، فروشگاه ، باشگاه ، رستوران و یا سالن زیبایی جدیدی افتتاح می شود ، بهترین و کم هزینه ترین راه ، ارسال پیامک منطقه ای یا همان ارسال از نقشه می باشد . (جامعه هدف به صورت دقیق تر و محله ای انتخاب خواهد شد)

ارسال پیامک از روی نقشه

اگر از پنل پیامک قم اس ام اس استفاده کرده باشید، می‌دانید که چندین روش برای ارسال پیامک در آن وجود دارد. برای مثال شما می‌توانید پیامک‌های خود را به تفکیک استان، شهرستان، منطقه یا حتی کدپستی ارسال کنید. برای انجام این کار، پس از ورود به پنل باید نوع ارسال خود را مشخص کنید.

در روش ارسال از نقشه تنها کافیست که شهر مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب کنید. سپس مناطق مورد نظر خود در آن شهر را از روی نقشه انتخاب کنید. با انتخاب هر محدوده بر روی نقشه، می‌توانید تعداد مشترکین همراه اول و ایرانسل را به تفکیک بر روی نقشه مشاهده نمایید.

در واقع، از آنجاییکه ممکن است پیدا کردن کدپستی محدوده‌ی موردنظر و ارسال از ماژول‌های کدپستی ایرانسل و همراه اول برای کاربران کمی سخت به نظر بیاید، در روش ارسال پیامک از روی نقشه شما دسترسی به بانک کامل شماره‌های همراه اول و ایرانسل کل کشور به تفکیک کدپستی دارید و می‌توانید به راحتی پیامک‌های خود را به شماره های ایرانسل و همراه اول آن محدوده ارسال کنید.

ارسال پیامک توسط ماژول ارسال از نقشه

۱- برای شروع بر روی آیکون “ارسال از نقشه” (تصویر ۱) واقع در منوی ارسال هدفمند کلیک نمایید . همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید یک فهرست کشویی شامل تنظیمات و امکانات ارسال پیامک هدفمند مشاهده می کنید . با کلیک کردن بر روی ارسال از نقشه صفحه ای جدید باز شده و لیست شهرهای تحت پوشش این ماژول به شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب هر یک از شهرها، نقشه کامل آن شهر برای شما باز خواهد شد. (تصویر ۲ )

پس از بارگذاری کامل نقشه، برای انتخاب محدوده‌ی مورد نظر کافیست بر روی آن محدوده، در نقشه کلیک کنید. همانطور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید با کلیک بر روی هر محدوده ، چند رقم ابتدایی کد پستی آن محدوده به همراه تعداد شماره‌های ایرانسل و همراه اول آن محدوده به شما نمایش داده خواهد شد. در ارسال پیامک از روی نقشه این امکان را دارید که از شماره‌های موجود در آن محدوده، تعداد دلخوا‌هتان را انتخاب کرده و مشخص کنید که قصد دارید به مشترکین کدام اپراتور پیامک شما را دریافت کنند؛ ایرانسل یا همراه اول؟ پس از وارد کردن این اطلاعات، گزینه ثبت را بزنید.

پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ ثبت ، تعداد شماره های انتخابی به لیست سمت راست اضافه خواهد شد . حال وقت آن رسیده که شماره ارسال کننده پیام و همچنین متن پیام را وارد کرده و سپس بر روی دکمه سبز رنگ ارسال کلیک کنید .

تبریک 🙂 کار تمام شد 🙂 پیام های شما به منطقه و محله مورد نظر ارسال شد …

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ قم پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
مشاهده تعرفه‌ها ۳ روز تست رایگان
محمدرضا بهارلو

محمدرضا بهارلو

من محمدرضا بهارلو کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از سن 18 سالگی فعال در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی و مدیر تیم برنامه نویسی و طراحی وب سایت شرکت ایده فناوران رادین گستر ، قم اس ام اس هستم.
نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر دارید ؟ در هر لحظه که نیاز به اطلاعات داشتید ما در خدمت شما هستیم ...
۰۲۵-۳۲۹۰۱۹۱۷ درخواست تماس از کنار صفحه

اینستــــاگــــــرام

بعضی از پست های ما

دنبالمان کنید

qomsms

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

فرم زیر را تکمیل کنید ... !

کارشناسان ما در هر لحظه با شما تماس خواهند گرفت